Úvod > Pro žáky > Ze života školy > Cenu ředitelky školy obdržel předseda žákovského parlamentu

Cenu ředitelky školy obdržel předseda žákovského parlamentu

WhatsApp Image 2024-06-26 at 12.21.57 (1).jpegNa konci školního roku vždy netrpělivě čekáme, která osobnost dostane za své mimořádné zásluhy Cenu ředitelky školy. Jak to letos dopadlo?

Prestižní ocenění a voucher v hodnotě 1 000 korun obdržel Kristián Marek, předseda žákovského parlamentu, který se zasloužil o mnoho mimořádných školních projektů. Vypracoval se v dobrého lídra a zároveň také zdatného zvukaře.

Členové parlamentu mu na poslední letošní schůzce předali na památku knihu vzpomínek, protože od příštího roku bude studovat na gymnáziu a s naší školou se loučí.

Rozhovor s Kristiánem si můžete přečíst v aktuálním čísle školního časopisu Nástupiště.