Úvod > Škola > Aktuality > Vyšlo nové číslo školního časopisu Nástupiště

Vyšlo nové číslo školního časopisu Nástupiště

Titulka (6).jpgAktuální vydání už je k dostání ve škole a online ke stažení právě zde. A o čem tentokrát píšeme?

Chtěli byste, aby škola začínala v devět? Nebo abychom měli delší přestávky? Paní ředitelka v rozhovoru vysvětluje, proč to není nejlepší nápad. V interview se také dozvíte, z jakého důvodu není možné v určitých odpoledních hodinách vyzvedávat děti z družiny nebo co si Mgr. Jana Frojdová myslí o domácích úkolech.

Čtěte také naši pravidelnou rubriku Jízda první třídou, kde představujeme naše prvňáčky, nebo rubriku Naši cestující, kde odhalujeme zákulisí vztahů nejlepších kamarádů a kamarádek.

Výslech v kupé tentokrát naši redaktoři provedli s oblíbenou třídní 1. A Alicí Matějkovou a bude vás jistě zajímat i hlavní reportáž z Výletu do světa řeckých bájí.

NÁSTUPIŠTĚ - ÚNOR 2024

Všechna starší čísla jsou dostupná zde:

NÁSTUPIŠTĚ VE ŠKOLNÍM ROCE 2023/2024