Úvod > Družina > Aktuality z družiny

Aktuality z družiny

Odpolední program ovlivní vyzvedávání dětí

Od pondělí 9. října nebude možné v čase od 13:30 do 15 hodin vyzvedávat děti z družiny.

V říjnu spouštíme nový čipovací systém

Od 2. října 2023 uvádíme v provoz systém BELLhop, který usnadní a zefektivní systém vyzvedávání dětí z družiny.

Elektronický systém vyzvedávání BELLhop

Rodiče, kteří škole i přes opakované výzvy stále ještě nenahlásili kontakty k naprogramování čipů, svým přístupem oddalují spuštění elektronického systému BELLhop.

Termín platby se blíží

Poplatek za pobyt ve školní družině v prvním pololetí je třeba uhradit do pátku 15. září.

Čeká nás podzim plný akcí

Ve školní družině se pořád něco děje. Podívejte se, co plánuje tým vychovatelů na podzim 2023.

Od září 2023 nový systém vyzvedávání dětí!

V příštím školním roce zavádíme v naší škole elektronický systém BELLhop – nový systém vyzvedávání dětí. Díky čipovému systému bude snadnější zažádat o vydání dítěte ze školní družiny.